Avakin Life v1.074.01 MOD APK (Dış Görünümler Açık/XP Artışı)

App NameAvakin Life v1.074.01 MOD APK
Version1.074.01
Size105 MB
DeveloperLockwood Publishing Ltd
CategoryOyunlar

What is Avakin Life v1.074.01 MOD APK

Avakin Life Mod APK, olağanüstü bir yaşam süreceğiniz, birçok özgün etkinliğe katılacağınız ve diğer oyuncularla etkileşim kuracağınız uçsuz bucaksız bir dünyada özgürlük sunuyor.

Avakin Life, oyuncuların içinde keşfedecekleri ve hayatlarını inşa edecekleri bir sanal dünya oyunudur. Bu oyunda başka birçok oyuncuyu kolayca bulacak ve onlarla birçok şekilde etkileşim kuracaksınız. Aynı zamanda satın alabileceğiniz ürün sayısından da kesinlikle etkileneceksiniz. Ek olarak, daha fazla para kazanabilmeniz ve sevdiğiniz öğelerin kilidini açabilmeniz için birçok aktivite olacak.

FESTIVE WONDERLANDS ETKİNLİĞİNE KATILIN

Avakin Life dünyasında Noel ile ilgili etkinlikler olmaya başladı, bu nedenle bu etkinliklere katılmalısınız. İlk deneyimde oyuncular için heyecan yaratabilecek Festive Wonderlands adında bir diyar bulacaksınız. Spesifik olarak, oradaki ortam tamamen karla kaplıdır ve haritanın tamamını görmek için en yüksek konumda kolayca duracaksınız. Aynı zamanda, kesinlikle bu yere gelen tek kişi siz değilsiniz.

Bu oyundaki diğer konumlara benzer şekilde, oyuncular diğer birçok oyuncunun konumu keşfetmeye gittiğini görecek. Elbette bu karakterlerle tamamen etkileyici animasyonlar aracılığıyla etkileşime geçebileceksiniz. Siz de görünümünüzü benzersiz kılan aksesuarları göz ardı edemez ve dikkat çekici selfie’ler çekebilirsiniz. Hiç şüphesiz kaçırmak istemeyeceğiniz bir etkinlik.

SANAL DÜNYAYA ÇOK EĞLENCELİ ERİŞİM

Avakin Life’ta oyuncular, moda yarışmalarına, oyunlara ve diğer sosyal etkinliklere benzer etkinlikler sunan, nihai olarak büyük ölçekli bir sanal dünyaya girecekler. Böylece bu oyunda görünen karakter sayısını tamamen hayal edebilirsiniz. Bu oyunda atabileceğiniz ilk adım, dilediğiniz gibi bir karakter yaratabileceksiniz. Aynı zamanda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok faktör olduğu için oldukça zaman alacaktır.

Karakterle ilgili öğeleri ayarlayabileceksiniz ve her özellik oyuncu için birçok seçenek sunuyor. Bu nedenle, her oyuncu bu oyunu deneyimlemeye başlamak için benzersiz bir karakter ve stil oluşturabilir.

DAİRE GİT VE MOBİLYALARI AYARLA

Karakter oluşturmayı tamamladıktan sonra bir bonus ve ücretsiz bir daire alacaksınız. Aynı zamanda bu dairede halihazırda bulunan mobilyaları da isteğinize göre ekleyebilirsiniz. Bir köpeği evcil hayvan olarak ekleyebileceksiniz ve o, dairenizin içinde hareket edecek. İç katları ekleyebileceğiniz bazı ızgaralar göreceksiniz ve bu ücretsiz bir daire olduğu için oldukça küçük ölçekli. Şanslıysanız, dairenize dağılmış bazı elmasları da alırsınız.

Dairenizin içini düzenlemeyi bitirdiğinizde, Avakin Life’ın sunduğu dünyayı keşfetmeye başlayacaksınız. Bu oyunda tamamen detaylı tasarımlara sahip çok sayıda mekan bulunuyor ve ilginizi çekebilecek eşyalarla etkileşime girebiliyorsunuz. mağaza.

İSTEDİĞİNİZ KADAR ÇOK ÜRÜN SATIN ALIN

Oyuncular, Avakin Life’ta istedikleri kadar çok öğe satın alacaklar ve bu öğeler tamamen çeşitlidir. Yeni kostümler, karakterler için harika animasyonlar ve diğer birçok öğe olabilir. Tabii ki, bu eşyaları satın almak için belirli miktarda madeni paraya ihtiyacınız olacak. Madeni para toplamanın birçok yolu vardır ve bu oyunda görünen gerçek işlerden bazılarını deneyimlemeye çalışacaksınız.

Buna yaklaşmanın ilk yolu, farklı sunucularda bazı işler bulmaktır ve isteği tamamlarsanız, jetonları artırabileceksiniz. İkinci yöntem, oyunun başarımlarından ve oyuncuların alabileceği günlük ödüllerden gelir. Aynı zamanda karakterin aktivitelerini tüm detaylarıyla kontrol edecek olan siz olduğunuz için bu oyunda size verilen görevleri mutlak bir hassasiyetle yerine getireceksiniz.

Geniş bir sanal dünya, oyunculara birçok ilginç nokta sunar:

  • Gidebileceğiniz ve merakınızı giderebileceğiniz birçok farklı lokasyona sahip büyük bir dünya.
  • Kendinize bir daireniz olacak ve istediğiniz kadar mobilya ekleyeceksiniz ve bunların sayısı gün geçtikçe artacaktır.
  • Mağazadaki öğelerin sayısı, tür açısından etkileyici ve fiyat, oyuncuları oyun içi etkinliklere katılmaya çekiyor.
  • Oyuncular, oyundaki çeşitli aktiviteleri kolayca deneyimleyecek ve en sevdikleri eşyaları satın almak için çok para kazanacaklar.
  • Noel ile ilgili etkinlikler, özellikle Festive Wonderlands adlı yeni bir konum olmak üzere oyuncuların ilgisini çekiyor.

Ne var ne yok

  • “Profil” etiketli düğmenin yeri değiştirildi! Profilinize erişmek istiyorsanız, sayfanın sol üst köşesinde bulunan kullanıcı adınıza veya profil resminize dokunun.
  • Oyun, bazı oyunculara sorun çıkaran hataları çözmek için yamalandı.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *