Sitede görünen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Apk4Game, DMCA ve diğer geçerli yasalara uygun ihlal iddialarına ilişkin bildirimlere yanıt vererek federal Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (DMCA) uyar. Yanıtımızın bir parçası olarak, Apk4Game tarafından kontrol edilen veya işletilen sitede bulunan ve hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen materyale erişimi kaldırabilir veya devre dışı bırakabiliriz; ayrıca DMCA’ya uygun olarak bir karşı bildirimde bulunabilmeleri için materyal.

Bir İhlal Eden Malzeme Bildirimi veya Karşı Bildirim sunmadan önce, DMCA ve diğer geçerli yasalar kapsamındaki haklarınızı ve yükümlülüklerinizi daha iyi anlamak için bir avukatla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki bildirim gereksinimleri, Apk4Game’nin DMCA, özellikle bölüm 512(c) kapsamındaki hak ve yükümlülüklerine uymayı amaçlamaktadır ve yasal tavsiye teşkil etmez.

Telif Hakkı İhlal Bildirimi

Apk4Game’de ihlal edici materyal bildirimi göndermek için lütfen aşağıdaki ayrıntıları içeren bir bildirim sağlayın

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir geliştiricinin veya geliştirme ekibinin fiziksel imzası. Üçüncü şahıs ajansların “Fiziksel Yetkilendirme Mektubu”nun bir kopyasını sağlamaları gerekir, o ajans tüm telif hakları konularını ele alabilir.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımı veya tek bir çevrimiçi sitede birden çok telif hakkıyla korunan çalışmanın tek bir bildirim kapsamında olması durumunda, söz konusu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.
  • Bir e-postanın gövdesinde URL’ler sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.
  • Adres, telefon numarası ve varsa, şikayetçi tarafla temasa geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi, hizmet sağlayıcının şikayetçi tarafla iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgiler.
  • Şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir açıklama.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan yere yemin cezası altında olduğuna, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan (Bölüm 512(f) uyarınca herhangi bir kişinin malzeme veya faaliyetin ihlal edici olduğuna dair bilerek ve maddi olarak yanlış beyanda bulunanlar, zararlardan sorumlu tutulabilir.