Apk4Game ve sunduğu hizmetleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Apk4Game, kullanıcılarına uygulamalar ve oyunlar gibi çeşitli çevrimiçi ve mobil hizmetler sunmaktadır. Aşağıdaki “Kullanım Koşulları”, Apk4Game.net tarafından kullanıcılara sağlanan tüm hizmetlere uygulanacaktır. Kullanıcılar, Apk4Game tarafından sağlanan çeşitli hizmetlere erişerek aşağıdaki koşulları kabul eder:

Not: Apk4Game hizmetleri, aşağıdaki Apk4Game.net web sitesi tarafından size sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.

Apk4Game, kullanıcıların her yerden erişmeleri ve keyfini çıkarmaları için çeşitli çevrimiçi ve mobil hizmetler sunar. Tüm uygulamalar ve oyunlar Apk4Game web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir ve yüklenebilir. Apk4Game, bu Kullanım Koşullarını okuyarak, kullanıcılarına Apk4Game web sitesinde sağlanan herhangi bir hizmeti uygun şekilde kullanma hakkını verir. Ancak Apk4Game, kullanıcılara Apk4Game.net ‘un ticari markalar, logolar, markalaşma vb. kişisel özelliklerini kullanma hakkı vermez…

Apk4Game, mevcut hizmetlerinin koşullarını düzenli olarak güncelleyecektir. Bu, Apk4Game web sitesinde belirli işlevlerin veya özelliklerin eklenmesini veya kaldırılmasını içerebilir.

Özellikler ve hizmetlerde herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, kullanıcılar e-posta yoluyla Apk4Game Destek Ekibi ile iletişime geçebilir.

Mobil operatörünüze bağlı olarak Apk4Game’da gezinirken 4G/LTE ağlarını kullanmak ek ücretlere neden olabilir. Bu eylemlerden hiçbir şekilde sorumlu değiliz. Bununla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, mobil operatörünüzle iletişime geçin.

İçeriğin Telif Hakkı

Apk4Game, fikri mülkiyet haklarının tüm haklarını kabul eder. Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü içerik kendilerine aittir ve bu şekilde ele alınmalıdır.

Kullanıcı içeriğinin Hizmetler ile ilgili olarak yayınlanması durumunda, Apk4Game tarafından ifşaya tabi olacaktır. Apk4Game bu nedenle bu içeriği üyelerine ve ortaklarına görüntüleme, değiştirme ve dağıtma hakkına sahip olacaktır.

Apk4Game bu durumlarda telif hakları yasalarına uymaya devam edeceğinden, kullanıcılar içeriklerini silmek için gerekli işlemleri yapabilirler.

Apk4Game içeriği silme, kaldırma veya engelleme hakkına sahiptir.