My Child Lebensborn Apk 1.5.107 En son sürüm

App NameMy Child Lebensborn Apk
Version1.5.107
Size76.9 MB
DeveloperSarepta Studio
CategoryUygulamalar

What is My Child Lebensborn Apk

Çocuğum Lebensborn Apk, Sarepta Studio, Android için savaştan kurtulan bir çocuğu evlat edinmenizi sağlayan ücretsiz bir simülasyon oyunudur. İlk olarak, çocuğun cinsiyetini seçeceksiniz ve ardından bir koruyucu ebeveyn olarak yolculuğunuz başlar. Çocuklar koşulları anlamayacak, bu nedenle ayrıntıları açıklarken duygusal bir roller coaster yolculuğunuz olacak.

Simülasyon oyunlarına giriyorsanız, Internet Cafe Simulator, Salam Life Simulator, Power Wash Simulator ve Sims 3’i de deneyebilirsiniz. Ancak, hiçbirinin bu başlık gibi duygusal bir dokunuşu yoktur. Zamanınızı çocuğa bakarak geçirirken, onlarla tanışmadan önce onlar için nasıl bir şey olduğunu duyacaksınız.

Yeni çocuğunuzla tanışın

Çocuğum Lebensborn, çocukların geçmişini öğrenirken cildinizi bok dikme gönderecek. Onlarla konuşacak ve işlerin nasıl çalıştığını açıklayacaksınız, bu da daha önce bir şeyleri nasıl anladıkları ile çelişebileceksiniz. Size sorular sorduklarında, size nasıl tepki verdiklerini etkileyecek bazı yanıt seçenekleriniz olacaktır.

Onlarla ilgilenmek

Çocuğum Lebensborn’un ana hedeflerinden biri, evlat edindiğiniz oğlunuzla veya kızınızla ilgileniyor. Ekranın altında belirli bir görev ve duruma sahip simgeler vardır. Banyo yapabilirsiniz, onları besleyebilir veya ertesi sabah için enerji yeniden kazanabilmeleri için günü bitirebilirsiniz.

Etkileşimler

Ayrıca, sizin ve çocuğunuzun onlara nasıl balık tutmayı öğretmek veya onlara bilgelik sağlamak gibi birlikte yapabileceğiniz aktiviteleri de bulacaksınız. İkiniz için de faydalı olabilecek olanlarla etkileşime girebileceğiniz bulmacalar da var.

Bizim almamız

Çocuğum Lebensborn yavaş bir hıza sahip ilginç bir oyun, ancak sizi kancalı tutacak duygusal bir masal sunuyor. Oyun unutulması zor bir bağlantı yaratır. Her görevden sonra onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için çocuğunuza bakmak için faaliyetleri tamamlamaya iter.

ÖZELLİKLER:

  • Seçimleriyle çocuğun duygularını, kişiliğini ve dünya görüşünü etkiler.
  • Seçimlerinizin çocuğunuzun ifadeleri ve beden dili üzerindeki etkilerini arayın.
  • Gerçek olaylara dayanan sürükleyici bir hikaye keşfedin.
  • Çalışırken para kazanın, sonra pişirin, zanaat, yem ve oynayın.
  • Zamanınızı ve kıt kaynakları akıllıca kullanın.
  • Bir erkek veya bir kızı evlat edin ve hayatının belirleyici bir yılı boyunca onu destekleyin.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *