Score World Goals Apk 2.75 Son Sürüm

App NameScore World Goals Apk
Version2.75
Size50.64 MB
DeveloperFirst Touch
CategoryUygulamalar

What is Score World Goals Apk

Gol! Dünya golleri oldukça tuhaf bir futbol oyunudur. Tam oyun oynamak yerine, amacınız dünyanın dört bir yanından farklı milli takımları kontrol ederek tüm zamanların en ünlü hedeflerini yeniden yaratmaktır.

Hedefleri yeniden yaratma

Futbol tarihine aşina olan insanlar için puan! Dünya hedefleri gerçek bir heyecan sağlayacağından emin. Elli yıla kadar çok sayıda farklı ülkede puanlanan ünlü hedefler, etkileyici ayrıntılarla dikkatle yeniden yaratıldı. WOW faktörü, oyunculara sahadaki diğer futbol efsanelerine neredeyse ulaşabilecekleri ve dokunabileceklerini hissetmeye yardımcı olan çok ayrıntılı grafikler tarafından eklenir, ancak kurulumdan sonra gerçek hedef puanlama çok hızlı bir şekilde biter.

Oyun, kırk yıldan fazla yayılmış 200’den fazla farklı seviyeye ayrılmıştır. Başyapıtlarını tamamlarken tüm zamanların en büyük oyuncularından bazılarının ayakkabılarına adım atacaksınız. Bu goller, Makedonya’nın Olimpiyatlar sırasında İngiltere’ye karşı hedefi de dahil olmak üzere, Fransa’ya karşı Roberto Carlos’un Dünya Kupası finalindeki hedefinden ünlü faulüne kadar uzanıyor.

Her seviyede, orijinal hedefi ne kadar iyi yarattığınıza bağlı olarak belirli sayıda yıldız alacaksınız. Üç yıldız alırsanız, hedefin yürütülmesinin tam olarak orijinal gibi olduğu anlamına gelirken, bir yıldız, hedefiniz orijinaline benzer olsa da, bazı detayların eksik olduğu anlamına gelir.

Gol! Dünya Golleri eğlenceli bir spor oyunudur. Dahası, alışılmadık bir oyun. Futbola girmeyen insanlar için çok ilginç olmasa da, oyunun hayranları için mutlak bir sevinç olacaktır.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *